Huvudkontor och butik

Välkommen att höra av dig!

Har du frågor? Synpunkter? Idéer? Eller, något annat? Då är du varmt välkommen att kontakta oss! Ring eller mejla!

Växel: 0455-61 50 20 (se kontaktpersoner nedan)

Skicka e-post

Kontaktpersoner

Pierre Crambé

Karlskrona

Pierre Crambé
VD, sälj- och utvecklingschef
076-645 44 43
pierre@ptprofessional.se

Eva Karlskrona PT Professional

Karlskrona

Eva Karlsson
Platschef
076-647 32 13
eva@ptprofessional.se

Bild saknas

Karlskrona

Jonas Bergström
Försäljningsansvarig maskiner
076-645 45 85
jonas@ptprofessional.se

Sofie Olgrim PT Professional

Karlskrona

Sofie Olgrim
Försäljning
076-645 45 23
sofie@ptprofessional.se

Erik Sander PT Professional

Karlskrona

Erik Sander
Försäljning
076-647 32 12
erik@ptprofessional.se

Mattias Billemyr PT Professional

Karlskrona

Mattias Billemyr
Försäljning och webbshop
076-647 44 41
mattias@ptprofessional.se

Bild saknas

Karlskrona

Mikael Andersson
Inköp och lager
0766-47 44 43
mikael@ptprofessional.se

Karlskrona

Martin Karlsson
Servicetekniker
076-647 32 11
martin@ptprofessional.se

Bild saknas

Karlskrona

Åse Nyman
Administration
0766-45 44 53
ase@ptprofessional.se

Bild saknas

Karlskrona

Johan Eriksson
Ekonomichef
0734-47 52 95
johan@ptprofessional.se

Carlos Rodrigues PT Professional

Västra Götaland

Carlos Rodrigues
Försäljning
076-647 32 14
carlos@ptprofessional.se

Bild saknas

Stockholm

Tommie Nisula
Försäljning
070-872 04 99
tommie@tecnovap.se

Joakim K E Johansson PT Professional

Stockholm/Karlskrona

Joakim K E Johansson
Marknadsansvarig
070-752 46 50
joakim@ptprofessional.se